Wine Enthusiast
Bez kategorii

Wine Enthusiast punktuje wysoko 12 Linajes Ribera del Duero

Docierają do nas kolejne, pozytywne wiadomości o hiszpańskich winach. Tym razem wina producenta Bodegas Gormaz z regionu Ribera del Duero,  znalazły uznanie cenionych krytyków czasopisma Wine Enthusiast. Amerykański magazyn Wine Enthusiast, to jedna z najbardziej uznanych publikacji w międzynarodowym światku wina. Dwie pozycje, o których wspominaliśmy już wcześniej na naszym blogu, 12 Linajes Reserva oraz 12 Linajes Crianza, w najnowszym, kwietniowym numerze tego prestiżowego magazynu, otrzymały kolejno: 94 i 92 punkty.

Hispanobodegas 4

Można śmiało powiedzieć, że znalazły się na podium światowego winiarstwa. Dodatkowo, pierwszemu z win, 12 Linajes Reserva, przyznano notę Editor´s Choice. To również godne uznanie dla całej apelacji, wytwórcy oraz enolog winnicy, Marii Jose Garcia. Złożyliśmy Marii gratulacje za świetne wina, które wyszły spod jej ręki i czekamy na kolejne pozycje, które będą zachwycać podniebienia smakoszy. Na ubiegłorocznej edycji targów FENAVIN zwróciliśmy uwagę na jej wina i będziemy dalej obserwować karierę młodej enolog.

              Hispanobodegas 2

Możemy poinformować naszych czytelników, że znakomite wina Gormaz znajdują się w stałej ofercie naszego sklepu Viniteranio. Tworzymy szerokie portofolio ciekawych pozycji Ribera del Duero. Ten winiarski region Hiszpanii, jest jedym z naszych faworytów na mapie Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *