Topwine 2
Bez kategorii

Srebro i złoto w lampce wina, Ayuso.

Otrzymaliśmy z Hiszpanii dobre wieści o winach znanego producenta z regionu La Mancha, Bodegas Ayuso. Jego pozycje znajdują się w ofercie naszego sklepu Viniteranio. Po raz kolejny, wina tej wytwórni  zyskują wysokie oceny i zasłużone uznanie cenionych krytyków.

Topwine 2018

Tym razem na corocznym konkursie Top Wine 2018, który odbył się na początku kwietnia w Barcelonie, wiele win tej znanej już w świecie winnicy,  znalazło się na liście zwycięzców. Imponująca ilość nagród zdobytych przez Bodegas Ayuso robi wrażenie.

Bodegas Ayuso

Wytwórnia została nagrodzona za trzy produkowane u siebie marki win. Castillo de Benizar w ocenie jury konkursu, zasłużyło aż na 2 złote medale, za wina Rosado i Tinto. Również biała pozycja tej samej marki, z odmiany winogron Macabeo, została nagrodzona Srebrnym Medalem. Kolejna gama win producenta Ayuso, jaką jest Estola, po wielu wyróżnieniach na innych winiarskich konkursach, nadal zdobywa nagrody. Tym razem zdobywcami Srebrnego Medalu okazały się Estola Reserva, białe Verdejo oraz najcenniejsza pozycja wytwórni Estola Gran Reserva, o której szeroko pisaliśmy na naszym blogu tutaj. Kolejna gama win Bodegas Ayuso pod nazwą Finca Los Azares, również zdobyła dwa srebrne medale, za białe Sauvignon Blanc oraz czerwony kupaż będący mieszanką szczepów Tempranillo i Merlot. Zachęcamy wszystkich miłośników hiszpańskiego winiarstwa do zapoznania się z delicjami regionu La Mancha. Jest to smakować!

AYUSO CASTILLO DE BENIZAR BLANCOAYUSO CASTILLO DE BENIZAR TINTOAYUSO ESTOLA GRAN RESERVAAYUSO ESTOLA RESERVAAYUSO FINCA LOS AZARES TEMPRANILLO CABERNET MERLOTCASTILLO DE BENIZAR ROSADOAYUSO ESTOLA VERDEJO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *